Шише 30 мл със спрей пулверизатор

  • Марка: Kvintesenc
  • Кат. номер: GL210003
2,74 лв. / 1,40 €
Моля, изберете:
Шише 30 мл със спрей пулверизатор

 

Амбър стъклено шише с UV филтър и лазерно обработено от вътрешната страна.

Произведено в Германия за нуждите на фармацефтика, козметика и ароматерапия.

 

Характеристики
Вместимост
30 мл
Тип
Спрей пулверизатор
Доставка

Доставката на закупените продукти се осъществява в рамките на 24 часа с куриерска фирма Спиди. За закупени продукти на обща стойност на една поръчка над 100 лв. доставката е безплатна за територията на България. За повече информация виж раздел Доставка.

Плащане

Онлайн магазинът ни приема следните видове плащания, които можете да изберете в Стъпка 2 от финализиране на поръчката:

Наложен платеж - плащането се извършва при получаване на поръчката директно на куриера в брой или с банкова карта;

Банков превод - след финализиране на поръчката ще получите мейл с банковата ни сметка и точната сума, която да преведете. Поръчката Ви ще бъде изпратена до 24 часа от постъпване на плащане.

На изплащане с TBI Bank за суми над 100лв;

Settle - необходим е акаунт.

Stripe - Плащане с карта. Не е необходим акаунт в Stripe. Достатъчно е да имате валидна дебитна или кредитна карта;

NewPay - поръчай сега и плати до 30 дни след изпращане на поръчката без оскъпяване за суми от 10лв. до 400лв. или на 3 равни месечни вноски без оскъпяване за поръчка от 10лв. до 600лв или на 6 равни месечни вноски с оскъпяване за поръчки от 10лв. до 1500лв.

За повече информация вижте раздел Доставка и плащане

Подобни продукти

Ревюта

( )

Оценете

Шише 30 мл със спрей пулверизатор

Вашата оценка

Грешка при изпращане на оценката.

Все още няма ревюта за този продукт
Добави Ревю

Вашето ревю беше изпратено успешно!

Купи на изплащане
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!